Vďaka aplikácii Meniny a mená nezabudnete na sviatok vašich blízkych

Okrem komplexných funkcií spojených s kalendárom a organizáciou mien ponúka aplikácia Meniny a mená Pro aj 6 typov widgetov s rôznymi možnosťami úprav.


TiCube: 3D piškvorky pre ozajstných fajnšmekrov

TiCube je modifikáciou hry piškvorky v 3D priestore. Hracia plocha má rozmer 4 x 4 x 4 polia a hráči sa snažia o dosiahnutie víťazstva vo všetkých smeroch.


eVýsledky sa chystajú prekročiť hranicu 500 000 stiahnutí

Chcete mať komplexnxý prehľad o športe? Skúste aplikáciu eVýsledky, ktorá prináša tie najčerstvejšie živé výsledky 24 hodín denne.


Cestovné poriadky CP majú takmer 500 000 stiahnutí. Čoskoro umožnia nákup cestovných lístkov

Uvedenie novej verzie aplikácie Cestovné poriadky CP je naplánované na prelom mája a júna tohto roka. Prečítajte si, čo prinesie nová verzia.


Aplikácia SME.sk bude viac prepojená s webom a ponúkne ďalšie novinky | ROZHOVOR

Vyspovedali sme Dávida Tvrdoňa, ktorý sa aktuálne stará o chod aplikácie SME.sk a ten nám prezradil, čo aplikácia ponúka a kde bude smerovať jej vývoj.


HOPIN bodoval v ankete 4ka Android Code 2016 v kategórii Doprava, oslávil 3. narodeniny

Služba HOPIN má za sebou vynikajúce obdobie, keď po úspechu v ankete 4ka Android Code 2016 oslávila trietie narodeniny a naďalej rastie.


Vlastimil Brečka: Do appky Bazár Prehliadač chcem vložiť istú formu umelej inteligencie | ROZHOVOR

V rozhovore, v ktorom sme vyspovedali autora aplikácie Bazár Prehliadač, nám prezradil budúcnosť tejto aplikácie aj niečo o jeho ďalších projektoch.


iMeteo.sk Počasie: Získajte všetky informácie o počasí do Vášho vrecka

Slovenská aplikácia iMeteo.sk Počasie vďaka presným dátam zo slovenskej siete meteostaníc a európskeho predpovedného modelu prezradí aktuálne počasie.


4ka Android Code 2016: Poznáme víťazné aplikácie, čitatelia rozhodli rekordným počtom hlasov

Poznáme najlepšie slovenské aplikácie! Víťazov ankety 4ka Android Code 2016 sme predstavili na špeciálnej Android Night 2016 v kníhkupectve Martinus.


4ka Android Code 2016: Hlasujte za najlepšie svetové aplikácie zo Slovenska!

Predstavujeme vám poslednú kategóriu z ankety 4ka Android Code 2016. Pozrite sa, ktoré svetové aplikácie bojujú o vašu priazeň v hlasovaní.