Financie.online

Aplikácia, ktorá vám šetrí čas a peniaze

Vďaka aplikácii Financie.online môžete ušetriť v priemere až 1 000 € každý rok.

PRVÝ DIGITÁLNY FINANČNÝ ASISTENT NA SLOVENSKU

Aplikácia Financie.online vám prináša prvého osobného finančné asistenta, ktorý vám vďaka jednoduchým a efektívnym tipom šitým na mieru pomôže ušetriť stovky až tisíce eur ročne.

POROVNANIE PONÚK BÁNK A POISŤOVNÍ

Financie.online je prvá aplikácia, ktorá vám pomôže vybrať si tie najlepšie bankové a poistné produkty presne podľa vašich potrieb.

Denne aktualizované údaje, vďaka ktorým máte vždy prehľad o tom, kde majú najlepšie podmienky. S touto aplikáciou vo vrecku vás už nenachytajú!

S CHYTRÝMI KALKULAČKAMI SÚ ROZHODNUTIA ĽAHŠIE

Majte po ruke pomocníka, ktorý vám pomôže vyriešiť vaše finančné rozhodnutia. Nedajte sa zmiasť zložitými tabuľkami z banky, ktoré vám nedávajú zmysel.

V aplikácii máte k dispozícii užitočné prepočty, na ktoré sa môžeš vždy spoľahnúť.

VĎAKA CIEĽOM SA SNY STÁVAJÚ SKUTOČNOSŤOU

Sledujte ako sa každým dňom približuješ k svojim snom, či už túžite po novom aute alebo exotickej dovolenke s priateľmi. Je to jednoduché, zvoľte si želanú sumu a o zvyšok sa postará aplikácia.

FINANČNÝ EXPERT, VŽDY PO RUKE

Získať dobrú radu by malo byť jednoduché. Preto sme vytvorili komfortný online chat, vďaka ktorému sa môžete kedykoľvek poradiť so skúseným expertom priamo z vášho mobilu, tak ako ste zvyknutý komunikovať aj so svojimi priateľmi.

Pri svojich rozhodnutiach sa na nás môžete spoľahnúť, naši najlepší experti majú prax vo finančnom sektore viac ako 13 rokov.

Partneri ankety