Finax: Financie a investovanie

Získajte aktuálne informácie o tom, ako spravovať vaše osobné financie, budovať majetok a sporiť na dôchodok. Vo Finax aplikácii máte zadarmo prístup ku blogom, podcastom a videám, v ktorých tieto témy rozoberáme a pomôžeme vám sa v nich zorientovať.

Mnoho ľudí má pocit, že svojim financiám dostatočne nerozumie a nemá ich pod kontrolou. Finax aplikácia vám to pomôže zmeniť. Vo Finax aplikácii sa napríklad dozviete, ako si vytvoriť rodinný rozpočet, koľko by ste mali sporiť na dôchodok, ako financovať kúpu nehnuteľnosti, či ako najlepšie sporiť pre vaše deti.

Venujeme sa aktuálnym témam a náš obsah pravidelne aktualizujeme. Zapnite si preto upozornenia a nezmeškáte ani jeden blog, podcast alebo článok.

Novinkou v rámci aktualizácie je možnosť prihlásenia sa do účtu! Vaše investície môžete mať odteraz pod kontrolou kdekoľvek. Prezrite si zoznam transakcií, či nákupov a predajov cenných papierov.

Prihláste sa pohodlne a jednoducho pomocou Touch/Face ID alebo pomocou PIN-u, ktorý si nastavíte.

Príspevky zdieľajte na sociálnych sieťach alebo priamou správou medzi vašimi známymi a pomáhajte šíriť finančnú gramotnosť!

Funkcie v aktuálnej verzii:
– prihlásenie do účtu pomocou Touch/Face ID,
– prehľad majetkových účtov,
– zoznam transakcií,
– prehľad nákupov a predajov cenných papierov,
– zobrazovanie Finax blogov,
– prehrávanie Finax videí,
– počúvanie Finax podcastov,
– upozornenia na nový obsah,
– zdieľanie článkov, podcastov a videí.

Partneri ankety