Mobile Security & Antivirus – Víťaz kategórie Svetové aplikácie v ankete 4ka AndroidCode 2017

Aplikácii odovzdalo svoj hlas
0
ľudí

z celkového počtu
0
hlasujúcich

Popis aplikácie

ESET Mobile Security je rýchla a výkonná aplikácia, ktorá chráni váš smartfón alebo tablet so systémom Android proti vírusom a malvéru.

Pridajte sa k miliónom používateľov po celom svete a využívajte PRÉMIOVÉ funkcie, intuitívne a jednoducho použiteľné rozhranie, proaktívny Anti-Theft a Anti-Phishing.

Po stiahnutí aplikácie automaticky získate 30 dní ZDARMA, počas ktorých si budete môcť vyskúšať všetky skvelé PRÉMIOVÉ funkcie a zažiť pocit zo skutočne bezstarostného používania vášho Android zariadenia.

Užívajte si bezpečnejšie technológie a surfujte na webe, sťahujte súbory a otvárajte e-maily bez strachu z vírusov, ransomware, adware či phishingu.

VYUŽITE NASLEDUJÚCE BEZPLATNÉ FUNKCIE
Jednoduchý sprievodca úvodným spustením vás v niekoľkých krokoch prevedie počiatočným nastavením aplikácie.
✓ Všimli ste si niečo podozrivé? Spustite kontrolu na prítomnosť malvéru.
✓ Máte obavy, že webová stránka, ktorú ste práve navštívili, nie je bezpečná? Nemusíte sa obávať, funkcia Anti-Phishing vás ochráni.
✓ Ako je moje zariadenie chránené? Prezrite si podrobnú správu o bezpečnosti.
✓ Stratený alebo ukradnutý smartfón? Pošlite na zariadenie SMS správu a obratom vám budú zaslané GPS súradnice jeho polohy.
✓ Je váš smartfón niekde nablízku, no neviete ho nájsť? Jednoducho prostredníctvom SMS správy spustite na zariadení sirénu.

Výsledky kategórie

1. miesto – Mobile Security & Antivirus

3 970 hlasov
43%

2. miesto – Sygic Travel VR
2 152 hlasov
23%

3. miesto – Simple Calendar
756 hlasov
8%

Partneri ankety