Android Code 2015

Výsledky Android Code 2015

Vitajte v archíve výsledkov ankety o najlepšie slovenské Android aplikácie.


Každý rok portál MojAndroid.sk vyhlasuje súťaž Android Code pre vývojárov aplikácií na platforme Android. Do posledného ročníka 2015 sa prihlásilo 27 slovenských aplikácií, z ktorých odborná porota, tvorená ľuďmi zo sveta mobilných technológií, vybrala tie najlepšie.  Hlasovalo sa v troch hlavných kategóriach: slovenské aplikácie, svetové aplikácie (s globálnym potenciálom) a firemné (brandované) aplikácie. Rebríček víťazov z jednotlivých kategórií uvádzame nižšie, najlepším vývojárom sme odovzdali aj ocenenia na akcii Android Night. Aj tento rok sme pripravili verejné hlasovanie, v ktorom si čitatelia vybrali svoje najobľúbenejšie slovenské Android aplikácie. Tu sú výsledky poroty, hlasovanie čitateľov a mená výherov.

Výsledky Android Code 2015 – Kategória Slovenské aplikácie

Na prvom mieste sa umiestnila zaujímavá aplikácia Legendarium, ktorá prináša prehľadné informácie z histórie, z čias mnícha Cypriána, a ďalších významných osobností. Dozviete sa tu ako a prečo ušiel Móric Beňovský z veže Ľubovnianskeho hradu, ale hra vám pripomenie aj 10 ďalších legiend a miest v Prešovskom kraji. Druhú priečku obsadil Hopin taxi, ktorý svojou aplikáciou uľahčuje objednávanie taxíka. Na treťom mieste porota vybrala aplikáciu Onee, ktorá ponúka veľmi slušný základ na to, aby ste sa pomocou nej dokázali ľahko naučiť vytúžený cudzí jazyk.

 

legendarium slovenske Android aplikacie

 


Výsledky Android Code 2015 – Kategória Brandované aplikácie

Medzi firemnými aplikáciami najviac oslovila banková aplikácia Tatra Banka, ktorá si vyslúžila ocenenie za svoj inovatívny prístup a množstvo funkcií. Hneď za ňou sa na druhej priečke umiestnila aplikácia SmartBanking SK od ČSOB. Na treťom mieste sa v Android Code 2015 umiestnili eVysledky, ktoré do smartfónov prinášajú výsledky zápasov, tabuľkové postavenie obľúbených klubov, či detailné štatistiky z rôznych športov a podstatných športových udalostí.

 

tatra-brandovane-1

 


Výsledky Android Code 2015 – Kategória Svetové aplikácie

V kategórii Svetové aplikácie sa na najvyššej priečke umiestnil Eset Parental Control, ktorý prináša komplexnú ochranu detí používajúcich smartfóny. Druhá priečku obsadil Scorabble, ktorý uľahčí počítanie bodov zo svetoznámej hry Scrabble. Poslednou ocenenou aplikáciou, alebo v tomto prípade hrou, je Hero Panda Bomber.  Tá prináša legendárneho Bombermana prezlečeného do nového kabáta.

 

eset svetove Android aplikacie

 


Android Code 2015: najlepšie slovenské aplikácie podľa čitateľov

V súťaži o najlepšie aplikácie hlasovali aj naši čitatelia. Tí si spomedzi všetkých aplikácií vo verejnom hlasovaní zvolili za najobľúbenejšiu práve iMeteo.sk. Tá prináša na obrazovky smartfónov presné informácie o aktuálnom počasí. Nechýbajú informácie o zrážkach, poveternostných podmienkach, či aktuality zo Slovenska aj zo sveta. Nájdete tu tiež výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom. Na druhej priečke skončila aplikácia Tatra banka a tretie miesto obsadila appka eVýsledky.

 

imeteo verejne aplikacie

 


  Výsledky ankety 2014 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Výsledky ankety 2016  

Generálny partner


Hlavný partner


Partner