Odborná porota

Odbornú porotu tvoria aj tento rok tvoria atraktívni ľudia zo sveta mobilných technológií, úspešní manažéri firiem a developeri, ktorí vyhrali so svojou aplikáciou v poslednom ročníku súťaže.

ivan stefunko

Ivan Štefunko – chairman at Neulogy, a.s.

A serial entrepreneur, angel investor but also involved in building venture capital industry in Slovakia by co-founding Neulogy ventures. I am co-founder and former chairman at Neulogy, a Bratislava-based consultancy boutique specializing in R&D management, technology commercialization and startup consulting. I have an extensive entrepreneurial background, particularly in the media and Internet space. I have co-founded several companies with global or regional reach, including many EurActiv franchises in different countries of Europe. In Central Europe Pelicantravel.com, Monogram Technologies or wineshop.sk.
I used to be active as an angel investor and investment advisor and have recently been involved in new ventures such as Lekar.sk, Piano Media, GA Drilling and Diagnose.me.  My core skills are general management, business development, strategic advisory and early-stage equity investment transactions. I have long-running interest in innovation policy, innovation ecosystems and financing of tech start-ups. I am a co-publisher of the first book on venture capital in Slovakia.


michal stencl

Michal Štencl – CEO Sygic

Michal Štencl je predseda predstavenstva, riaditeľ a spolumajiteľ spoločnosti Sygic. Je držiteľom ocenenia podnikateľ roka 2009 a držiteľom Krištáľového krídla za rok 2012 v kategórii hospodárstvo. Vyštudoval  Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Spoločnosť Sygic, ktorú založil ako 25 ročný, sa venuje navigačným aplikáciám pre Android, iOS a Windows Phone. 


rasto kulich

Rasťo Kulich – Country Manager Google Slovensko

Prvých 5 rokov svojej kariéry pracoval Rasťo Kulich ako finančný analytik a neskôr hlavne ako brand manager v Procter & Gamble v Prahe a Budapešti, predovšetkým na značkách Ariel a Old Spice. Od roku 2006 pracoval pre poradenskú spoločnosť McKinsey ako projektový manažér na strategických projektoch s vrcholovým manažmentom v 16 krajinách sveta so zameraním na marketing, predaj a private equity. V spoločnosti Google pracuje od roku 2011 ako country manager pre Slovensko. Rasťo Kulich je tiež členom predstavenstva Harvard Club v Prahe a je spoluzakladateľom Stredoeurópskeho Procter & Gamble Alumni klubu. Rasťo Kulich získal titul MBA na Harvard Business School s vyznamenaním. Tiez ziskal titul bakalára na City University magma cum laude a magistra vo finančnom managemente na Fakulte Manažmentu Univerzity Komenského.


lukas mochnak

Lukáš Mochnák – rozvoj mobilných aplikácii Tatra banky

Vyštudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave. Od roku 2007 pracuje v Tatra banke. Pracoval na viacerých zaujímavých projektoch ako Bezkontaktné karty, Instantné vydávanie kariet, Samooblužbe bankomaty pre pobočky Raiffeisen na Slovensku, Výber z bankomatu mobilom. Na rozvoji mobilných aplikácii Tatra banky pracuje od roku 2013.


Blazej Cernak

Blazej Cernak – KneeGo

Aktualne pracuje pre internetovú televíziu v Českej republike. KneeGo funguje od 2011 a má za sebou niekoľko hier a aplikacií. 


pavol bulka

Pavol Bulka – R&D Director at Sygic

Pavol Bulka pôsobí v Sygicu od roku 2011, kde začínal ako C++ navicore programátor, neskôr Android developer a tech guru koordinátor. Dnes zastáva funkciu R&D Directora. Pavol študoval na Fakulte informačných technológií v Brne, kde absolvoval inžinierske štúdium v odbore Inteligentné systémy. Programovaniu sa venuje aj vo svojom voľnom čase, medzi jeho ďalšie záľuby patria knihy a bicykel.


peter sebo

Peter Šebo – AppsRulezz

Po skončení štúdia na Ekonomickej Univerzite v Bratislave začal Peter Šebo pracovať v odbornom mesačníku Stratégie, kde prešiel od pozície web editora, cez odborného redaktora pre internetovú reklamu a digitálny marketing až po kreatívneho riaditeľa pre digitálne projekty vydavateľstva Sanoma Magazines Slovakia, neskôr Ecopress Magazines. Je spoluautorom troch ročníkov unikátnych konferencií Internet je sexy, prvej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku MMMMX – Mobilný marketing 2010 úspešnej konferencie MobileRulezz 2011 a organizátorom prvej súťaže mobilných aplikácii na Slovensku AppsRulezz 2011. Aktuálne pracuje pre Zoznam.sk na pozícii New Business Manager a je spoluorganizátorom konferencie InternetRulezz 2011 – All about Facebook a prvej súťaže marketingových a komunikačných riešení na Facebooku v SR FbRulezz 2011.


Roman Lipka

Roman Lipka – vedúci oddelenia rozvoja elektronických kanálov v ČSOB

Vyštudoval Elektronickú Fakultu na Slovenskej technickej univerzite. V bankovníctve pracuje od roku od roku 1995. Počas svojej profesnej kariéry prešiel rôznymi oblasťami ako na IT, tak na biznis strane. Od roku 2011 okrem iného zastrešuje v ČSOB aj vývoj a prevádzku aplikácií elektronického bankovníctva určené pre mobilné zariadenia.

Generálny partner